Mūsu stāsts

Ikviens ir dzirdējis par Brazīliju. Jau 10 gadus “Brazīlija" atrodas tepat Latvijā, netālu no Lidostas. Tā ir vieta, kur varam izbaudīt vasaru visu cauru gadu. Vieta, kur prieku gūst mazi un lieli. Gan profesionāli sportisti, gan savas pirmās ballītes gaviļnieki. 

Kopš savas atvēršanās 2009. gadā, “Brazīlija” ir bijis kvalitatīvākais un populārākais pludmales centrs Latvijā. Pagājušo gadu “Brazīlijas” durvis apmeklētājiem bija slēgtas. Mēs cītīgi strādājām - plānojām un cēlām, lai šoruden varētu atvērt savas durvis tieši pludmales sportam paredzētā jaunbūvē. 

Esiet laipni lūgti jaunajā Brazīlijā - modernākajā pludmales centrā Eiropā!

Mēs gribējām saviem kientiem dot vairāk laukumus un vēl labākus apstākļus. Lai to izdarītu, mums vajadzēja atrast labu un uzticamu sadarbības partneri. Tā izveidojās lieliska sadarbība ar uzņēmumu "Ruukki". Apvienojot spēkus un dubultojot iespējas, mēs Jums šobrīd piedāvājam pavisam jaunu, profesionāli būvētu Pludmales Centru „Ruukki”. 

„Ruukki” pludmales centrs saviem apmeklētājiem piedāvā 6 smilšu laukumus iekštelpās un 7 pludmales laukumus āra stadionā. Laukumi paredzēti ne tikai pludmales volejbolam un tenisam, bet arī citiem smilšu sporta veidiem. Vasarā ir lieliska iespēja atveldzēties dīķī turpat blakus. Bet ziemā būvēsim bobsleja trasi mūsu mazākajiem faniem.

Mūsu jaunizveidotais pludmales sporta centrs nav tikai sporta zāle. Tas ir dzīvesveids – veselīgs, aktīvs, azartisks. Ikviens interesents ir laipni gaidīts uz nodarbībām jaunajā jogas un fitnesa studijā „Peach”. Pēc kārtīgām sporta nodarbībām mūsu centra 2. stāvā ir iespēja nobaudīt garšīgus ēdienus un dzērienus veselīgā uztura cafe ”Coco”, kā arī apmeklēt mūsu fizioterapijas kabinetu.

Protams, piedāvājam arī sarīkot lieliskus korporatīvos pasākumus un ballītes, kā arī nosvinēt savu vai savas atvases dzimšanas dienu - viskomfortablākie 2600 m2 Jūsu izklaidei!

„Ruukki” pludmales centrs  - vasara visu cauru gadu!