PEACH STUDIO un COCO CAFE

Šodienas dzīves ritms ne tikai prasa pilnu atdevi, bet bieži arī nosaka to, kāda izskatās mūsu ikdiena, paredzot, ka pratīsim žonglierēt ar pienākumiem, laiku, atbildībām un, protams, vēlmi uzturēt sevi labā fiziskajā un emocionālajā formā. 

Labsajūtas jēdziens jau kādu laiku nav analizējams nodalot tā atsevišķās komponentes, tāpēc arī mēs vēlamies piedāvāt holistisku pieeju veselīgam dzīvesveidam, nodrošinot gan dažādas intensitātes fiziskās slodzes nodarbības, gan iespēju izbaudīt veselīgu, spēkus atjaunojošu, spēcinošu un gardu ēdienu.

PEACH STUDIO – ir privāta vingrošanas studija, kurā ir iespēja apmeklēt dažāda veida un intensitātes nodarbības: jogu, bodyART, deepWORK, Brazilian butt, Beach body, vispārējās fiziskās sagatavotības treniņus u.c. sertificētu pasniedzēju vadībā. Studijas vadītāja - Laura Timoško, veselīga dzīvesveida speciāliste, blogere un fitnesa trenere.

NODARBĪBU GRAFIKS - drīzumā.

COCO CAFE ir veselīgā dzīvesveida kafejnīca. Gards ēdiens, kas nesatur piena produktus un kviešu miltus. Brokastu smūtīji, bezgrēka našķi, burgeri un spēka bļodas visām gaumēm – gan veģetāriešiem, gan gaļēdājiem.  Pašiem steidzīgākajiem piedāvājam līdzi ņemšanas iespēju – ieskrien, izvēlies un baudi veselīgu maltīti arī ceļā, darbā vai atpūtas brīdī. Lai katra ēdienreize kļūst par īstu rituālu - laiku, ko apzināti var veltīt savas veselības un labsajūtas uzlabošanai, nevis otrādi. Jo ēdiens ir bauda! Kafejnīcas vadītājas – Sanita Zupa – Laiviņa un Laura Timoško.
Ēdienkartes tapšanā piedalījās vairāki uztura speciālisti, gan arī profesionāli treneri.

Tiekamies nodarbībās un pie galda!